trešdiena, 2012. gada 7. novembris

Made in China*

*jeb kāpēc nepirkt lētus ķīniešu nieciņus par pāris dolāriem.

Čau, čau!

Pēdējo 2 mēnešu laikā esmu aizrāvusies ar iepirkšanos Ebay. Man par nelaimi, pierasto normālo lietu - sejas krēmi, datorspēles (jā, jā, es tādas mēdzu spēlēt), grāmatas - vietā tagad ir lētie ķīniešu sūdiņi. Nekautrējos no šī vārda, jo tieši tas vislabāk raksturo to, ko saņemu paciņās. Sevi attaisnojot, atļaušos mazliet vainot meitenes no kāda foruma, kuras regulāri iemet kādas kārdinošas lietas bildi un, paskatoties uz cenu, rodas kārdinājums nopirkt, jo galvā atkal ir doma "Ja nu šoreiz par tik lētu cenu izdodas iegādāties īstu pērli". Par to, vai šo pērli ir izdevies atrast, šoreiz tad arī izstāstīšu.
Mans pirmais lētais pirkums bija žakete. Tā gan nebija no Ķīnas, sūtītājs bija no Anglijas. Toties žaketes cena bija ļoti jauka - apmēram 14 mārciņas. Krāsa man ļoti patīk. Varētu pat teikt, ka ideāls pirkums, ja vien, uzvelkot, nebūtu sajūta, ka mugurā ir vaskadrāna. Ciets un nepakļāvīgs materiāls, odere visu laiku pa ķermeni slidinās un kopumā ļoti stīva sajūta. Neskatoties uz to, dienā, kad šo žaketi uzvilku, saņēmu daudz komplimentus, ka labi izskatos. Bija vērts paciest neērtās sajūtas :D
Nākošais pirkums bija milzu vilšanās. Gaidīju koraļļu rozā romantisku topiņu, kuru varētu nēsāt kopā ar svārkiem vai biksēm ar augsto jostasvietu. Bildēs izskatījās ļoti eleganti, tāpēc  joprojām galvā bija doma "Ja nu šoreiz tiešām ir lēti un forši". Lūk, ko es ieraudzīju, atverot paciņu

Bezformīga, sintētiska lupata dīvaini rozā krāsā. Vienā vārdā sakot - šausmas!
Tad sekoja vēl divi pirkumi. Mana vājība ir bantes un tas šoreiz mani "paņēma". 
Uz biksēm es neliku lielas cerības, lai gan youtubē bija video ar labām atsauksmēm. Piegriezne ir dīvaina un neatbilst standarta izmēram. Stakle lien tur, kur nevajag, bet staras stāv ļoti dīvaini. Vīles un šuvuma kvalitāti komentēt pat nav jēgas. Cena - apmēram 6$. 
Auskari bildē pat neizskatās tik nejauki kā dzīvē. Gaidīju bantīšveida auskarus ar melniem spīdumiņiem/"kristāliņiem", saņēmu parastu, melnu bleķi, bez neviena spīdumiņa. No tāluma izskatās pieņemami, bet tuvumā labāk pat nevajag skatīties. Cena - apmēram 2$. Un nav pat tās vērti.
Reāli esmu apmierināta tikai ar šo karekli
Cena bija ap pusotru dolāru, plastmasīgs bez gala, bet klubiņā, pie maniem gaišajiem mežģīņu svārkiem, izskatās tīri tā neko.
Secinājums - nepērciet lētučus. Brīnumi nenotiek un par pāris dolāriem neko labu dabūt nevar.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru