piektdiena, 2012. gada 18. maijs

Puķes, puķītes

Jau otro pavasari man topā ir ziedu raksti. Kad ārā sāk spīdēt saule un daba atplaukst, gribās plaukt līdzi. Un viens no maniem atplaukšanas veidiem ir krāsains un puķains apģērbs. Jāatzīst, ka iesākumā baidījos izskatīties omīgi, jo lieli puķu raksti jau kopš bērnības man saistās ar vecmammas krāsainajiem lakatiem. Man prieks, ka es tomēr ļāvos puķu vilinājumam un ielaidu tās savā garderobē. Patīk un ļoti piestāv. Liekas, ka vienā mirklī pārtopu par maigu, romantisku meiteni :)
Šī nedēļa man bijusi īpaši puķaina. Manā īpašumā nonākuši trīs burvīgi apģērbi, kurus es būtu gatava vilkt kaut tūlīt. Un visus reizē :)
Dzeltenraibo krekliņu nejauši pamanīju Zarā, kad biju tur iegriezusies tikai ar nolūku nopirkt vīrietim kreklu. Rezultātā pie prieciņa tiku arī es, par 9.95 ls. Kleitiņu pirms nedēļas pasūtīju no boohoo.com (paldies Silvai par izpalīdzēšanu :)), tikai 12 mārciņas. Bet fifīgā jaciņa manā īpašumā nonāca pēc tam, kad Silvai tā izrādījās par lielu. Atpirku par 3 ls. Tās rožu podziņas ir brīnišķīgas! :)
Tagad jāsagaida siltāku laiku, kad uzvilkšu kādu no saviem puķu apģērbiem, uzsēdīšos uz sava puķainā velosipēda un traukšos pretī pavasarim. Tikai pie velosipēda groziņa vēl vajag piespraust puķi :))

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru